Przyjedź do nas

Al. Wilanowska 371

róg Al. Lotników

Warszawa

(Obok Galerii Mokotów)

Telefon

+48 502 911 310

Ręczna myjnia pojazdów

Obsługa naszej myjnia starannie zadba o czystość Twojego auta. W myjni ręcznej stosujemy specjalistyczne środki renomowanych producentów które bardzo dobrze usuwają brud i dobrze zabezpieczają czyszczone powierzchnie.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Dokładne oczyszczenie tapicerki samochodowej często wymaga od nas dużego poświęcenia. Z tego powodu jeżeli pragniemy, aby ten element wyposażenia naszego samochodu wyglądał efektownie, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Duże zabrudzenia tapicerki samochodowej bardzo ciężko jest samemu doczyścić. Może okazać się, iż niezbędna będzie w tym przypadku pomoc profesjonalistów. Warto skorzystać z pomocy Żółtej Myjni, która jest otwarta 24h na dobę. Tym samym czyszczenie tapicerki samochodowej specjaliści przeprowadzą dla nas niezależnie od pory dnia. Koszt czyszczenia tapicerki samochodowej jest przede wszystkim uzależniony od materiału, z jakiego została wykonana. Jednak za podstawową usługę prania zwykłej tapicerki zapłacimy jedynie 380 złotych. Warto zdecydować się na tego typu usługę, ponieważ pracownicy przedsiębiorstwa za pomocą najwyższej jakości środków czyszczących oraz pielęgnujących dokładnie oczyszczą naszą tapicerkę oraz zabezpieczą ją przed zabrudzeniami. Zatem jakie usługi znajdziemy jeszcze w ofercie tej firmy?

Myjnia ręczna oraz automatyczna

Nie możemy zapominać, iż dbając o wnętrze swojego samochodu, warto także pomyśleć o jego zewnętrznym wyglądzie. Decydując się na skorzystanie z usług Żółtej Myjni, którą znajdziemy obok Galerii Mokotów w Alei Wilanowskiej, możemy od razu umyć pojazd z zewnątrz. Do wyboru mamy myjnię ręczną, jednak również dostępna jest myjnia automatyczna. Wbrew pozorom dokładne oczyszczenie naszego pojazdu nie jest takie proste. Jednak zlecając to zadanie profesjonalistom mamy pewność, iż nasz samochód będzie wyglądał jak nowy.

Mycie karoserii

Ręczne mycie karoserii Twojego auta i wycieranie do sucha. Dokładnie sprawdzamy każde miejsce gdzie się gromadzi bród myjemy je i wycieramy do sucha.

od 35 zł

KOMPLET +

Ręczne mycie karoserii, odkurzanie, czyszczenie boczków, czyszczenie deski, mycie szyb, czyszczenie dywaników GRATIS! nabłyszczanie zewnętrznych elementów plastikowych i opon

od 90 zł

Mycie automatyczne

Automatyczna myjnia tekstylna, bezobsługowa najnowsza myjnia samochodowa dokładnie i bardzo szybko oczyści Twoje auto

od 20 zł

Żółta Myjnia

Myjnia ręczna i automatyczna

Warszawa Mokotów

Przyjedź do nas

Al. Wilanowska 371

róg Al. Lotników

Warszawa

(Obok Galerii Mokotów)

Telefon

+48 502 911 310